Когато една рана заздравее, се образува белег. Мястото всъщност представлява “шев” от съединителна тъкан. Възстановяването на нервните влакна в шева не става съвсем правилно.
Например, не се възстановяват напълно израстъците на гама-мотоневроните, които регулират чувствителността на рецепторите за болка.
Без тази “фина настройка”... пълният текст>>>
Вашите коментари