„Паяк“ вдигна колата на Иван Костов в центъра на Варна

18:28, 15 Август 2014

„Паяк“ вдигна колата на бившия премиер Иван Костов навръх Успение Богородично във Варна. Костов и жена му Елена са на почивка край морето, а днес посетили храма „Свето Успение Богородично“, за да почетат празника на града.

След литургията обаче се оказало, че колата им липсва, съобщава „Труд“.

Граждани обяснили, че я вдигнал „паяк“, който редовно шета из зоната зад Катедралата. Там паркирането е забранено, но винаги има много нарушители и оборотът е гарантиран.

Костов пък уверявал, че преди да спре возилото попитал патрулиращи полицаи може ли да паркира и те му разрешили. Служители на звеното за репатриране на автомобили обаче казали, че същите униформени им подали сигнал за неправилно паркираната кола. В крайна сметка тя бързо била върната до катедралата, но преди да потегли Костов чинно си плати глобата от 30 лв. /БЛИЦ

Вашите коментари