Томислав Дончев: Мога да работя с Лукарски и без да се разбираме

09:58, 9 Ноември 2014

Божидар Лукарски е нов министър. Аз мога да работя с него и без да се разбираме. Това обяви пред Нова телевизия вицепремиерът в новия кабинет Томислав Дончев.

„Мога да работя с някого и без да се разбирам с него, но по-добрата формула е да се разбираме. Божидар Лукарски е нов министър, но ние сме обречени да работим заедно”, каза още Дончев.

Той добави, че отговорността в кабинета ще падне върху едни плещи и това е ясно на всички. „В политиката най-голямо значение имат има мисията и целите, а не службата. Бил съм в управлението и мога да кажа, че не е много повод за радост. Вярвам, че България може да бъде по-смислена, по-богата и по-добро място за живеене. Аз знам как това да стане. Отговорността в кабинета ще падне на едни плещи, но вярвам, че от този кабинет трябва да се получи работещ екип”, каза още той.

Попитан защо още не се оженил, след като Бойко Борисов му беше насрочил дата, Дончев каза: „Е, не е станало. Още съм ерген. Още съм със Светлана.”/БЛИЦ

Вашите коментари

най-ново | най-четени