МВнР: Няма пострадали българи при взрива в Прага

16:24, 29 Април 2013

При експлозията в Прага не са пострадали българи. Информацията е на говорителят на Министерство на външните работи Димитър Япраков. До момента няма официална информация, уточни той.

„Посолството работи, за да изясни какъв е случаят. Очаквам информация от посолството в Прага”, каза Япраков. Той допълни, че поддържа контакт с чешките власти.

„Посолството в Прага е в контакт с местните власти, които се справят с пораженията от този взрив, за да изяснят дали евентуално има данни за пострадали български граждани”, каза той. /БЛИЦ

Вашите коментари