При експлозията в Прага не са пострадали българи. Информацията е на говорителят на Министерство на външните работи Димитър Япраков. До момента няма официална информация, уточни той.
„Посолството работи, за да изясни какъв е случаят. Очаквам информация от посолството в Прага”, каза Япраков. Той допълни, че поддържа контакт с чешките власти.
„Посолството в Прага е в контакт с местните власти, които се справят с пораженията от този взрив, за да изяснят дали евентуално има данни за пострадали български граждани”, каза той. /БЛИЦ
Вашите коментари