Властите в Йокохама се извиниха на жителите на японския град за публикуването на погрешно съобщение в „Туитър” за изстрелването на ракета от Северна Корея, предаде Агенция "Фокус".
„По-рано публикуваното съобщение за изстрелването на ракетата беше погрешно. Извиняваме се за грешката”, обявиха от антикризисното управление в Йокохама.
Съобщението за севернокорейската ракета предизвика паника в японския град. По данни на японските медии то е било подготвено предварително в случай на севернокорейска атака.
Вашите коментари