Фараж твърди: Вече 10 хиляди се записаха в новата Брекзит партия

12:44, 18 Февруари 2019

Около 10 хиляди души са се присъединили към новата „Брекзит” партия. Поне това твърди Найджъл Фараж, който основа политическата организация.

Тя е вече регистрирана и в ЦИК, което означава, че при едни нови избори, би могла да участва в надпреварата, съобщава Novini.london.

Все пак, не е ясно точно как се оформя цифрата на новите членове на партията. На уебсайта може да се регистрираш в четири отделни категории: активист, поддръжник, кандидат и донор.

Хората могат да си избират и повече от една опция. В сайта не се посочват какви са плановете на партията, нито каква е нейната платформа. Самият Фараж казва: „Имат пълната ми подкрепа. Партията ще се яви на евроизборите, ако „Брекзит” бъде отложен.”

Вашите коментари