Поредна стрелба в американско училище

23:16, 25 Май 2018

Трима са бяха ранени при стрелба в основно училище в град Ноблесвил, близо до Индианаполис, щата Индиана, заявиха от полицията. За инцидента е арестуван ученик.

Две от жертвите са откарани в болницата, малко след като беше съобщено за стрелбата в 09 ч. сутринта местно време.

Семействата на пострадалите са уведомени. Заподозреният ученик вече е в ареста, съобщават местните власти.

Според шерифа на града Кевин Джоуит е имало и втора заплаха, но за щастие е останала само заплаха.

„В момента подсигуряваме сградата, за да сме сигурни, че ще остане безопасна и няма заплахата да се превърне в реалност, допълни шерифът. /bTV

Вашите коментари