Турските гранични власти са заловили група от 37 мигранти, които опитвали да се прехвърлят нелегално в България.
Нелегалните мигранти се укривали в околностите на две села, които са най-близо до турско-българската граница при Дерекьой от турска/ Малко Търново от българска страна. Мигрантите се били разделили на три групи, за да се придвижват по-бързо. Те са граждани на Пакистан, Иран и Сирия. Предадени са на регионално звено на турската Дирекция за миграция.
Информацията е на БТА
Турция залови 37 мигранти, опитвали да се прехвърлят нелегално в България
16:46, 25 Ноември 2017
най-ново | най-четени
- ООН започва операция за извеждане на над 11 000 моряци от района на Ормузкия проток
- Украински удари оставиха Севастопол без ток
- Срив в комуникационната система спря влаковете в цяла Германия
- Сенатът на САЩ нанесе удар на Тръмп и поиска край на войната с Иран
- 24-часова стачка в Гърция: какво трябва да знаят туристите
- ЕК критикува плоския данък в България и настоява за по-справедлива система
- SpaceX направи най-голямото IPO в историята и доближи Мъск до първия трилион
- ЕЦБ повиши лихвите в еврозоната до 2,25% заради ръста на инфлацията
- Запалиха два автомобила на българското посолство в Скопие
- Още три морски дрона откриха край Констанца след взрив в пристанището
Вашите коментари