Кабул. Най-малко 21 души са загинали, а други 45 са ранени в резултат на двойната експлозия, която разтърси района в близост до афганистанския парламент в Кабул, предава AFP, като се позовава на източник от сигурността.
„Взривовете оставиха 21 души мъртви и 45 други ранени, повечето от тях са цивилни, включително служители на парламента“, уточни източникът на агенцията.
„Най-малко единият от двата взрива е причинен от кола-бомба“, заяви прес-секретарят на афганистанското вътрешно министерство Седик Седики.
„Те са били насочени срещу служители от парламента“, заяви друг източник от министерството. /Фокус
Вашите коментари