Щастливо са били зарадвани лагеруващите край болницата „Сент Мери” в лондонския район Падингтън, когато са получили от херцогът и херцогинята на Кеймбридж закуски, съобщи skynews.
Единият от удостоените с кралския дар 50-годишния Мартин разказа, че двама мъже са донесли кутията с прекрасните сладкиши и заявили, че са подарък от кралското семейство като благодарност за подкрепата им.
Двама от лагеруващите пред болницата обаче веднага забелязали, че кутията е привързана с розова панделка и си направили извод, че бъдещето дете на кралската двойка ще е момиче.
Сред хората, дошли тук, за да присъстват на първите моменти от радостта на поданиците на кралица Елизабет от сдобиването й с ново внуче, има и такива, които не пропускат събития, важни за британската корона. Сред тях е и човек, който има в биографията си присъствие на 50 такива събития, който несъмнено е за книгата на Гинес.
Има и хора, които са присъствали на раждането на първото дете на херцога и херцогинята на Кеймбридж и споделят пред останалите какво трогателно събитие са изживели. Един тийнейджър например трогна присъстващите с разказа си за прекрасната атмосфера при предишното раждане на Кейт и сега за нищо на света не иска да пропусне събитието.
„Така съм бил възпитан от моите родители, че се чувствам обсебен от кралското семейство. Приятелите ми се вълнуват от нови телефони и концерти, но аз искам да съм тук”, казва младежът.
Сред феновете на кралското бебе вече се говори, че срядата е чудесен ден за неговата поява, тъй като точно тогава се навършват 4 години от сватбата на родителите му. Дали това ще се изпълни или не, не е ясно. Знае се само, че времето е близо, вълнуват се лагеруващите пред болницата в Лондон. /БЛИЦ
Вашите коментари