Полицията в Кипър разкри българи, наети за мокра поръчка

23:19, 1 Ноември 2014

Мокра поръчка, "подписана" между трима българи и двама британци, пристигнали в Кипър за изпълнението й, успя да разкрие и провали кипърската полиция.

Става въпрос за трима нашенци, които според Интерпол са членове на престъпна организация, която се занимава с незаконна престъпна дейност.
Полицаите получили информация, че във вилен имот в Пафос се крият трима, които влезли с взлом в него, съобщава "Български новини".

Ченгетата успели да идентифицират трима чужденци и още двама гърци.

Оттам и започнали да разплитат мократа поръчка. Оказало се, че британецът наел тримата българи да ликвидират негов сънародник. Българите са задържани за четири дни. И тримата отричали за престъплението и твърдели, че са дошли на остров Пафос на почивка. Срещу всичките е повдигнато обвинение за заговор за извършване на предумишлено убийство./БЛИЦ

Вашите коментари