Любовен триъгълник е в основата на кървавата семейна драма, която се разигра в село Вълкосел, пише Struma.com.
31-годишният Юсейн Яхов се погуби с куршум в главата след като преби жестоко 28-годишната си съпруга. Яхови са родителите на две деца на 2 и 6 години. Версията за изневяра и любовен триъгълник се разпространява от уста на уста в Гоцеделчевско. Съпругът ревнувал жена си от познат мъж.
Mевдет е в реанимация, тя е с множество синини по цялото тяло и хематоми под очите. След побоя снощи около полунощ е докарана в болница в безсъзнание. Хората са потресени, вчера цял ден Юсейн е бил на работа. Сред колегите си е била и юристката на горско стопанство Мевдет, по нищо не личало, че в семейството ? има толкова сериозен проблем.
Пребитата жена не говори. Все още не знае за смъртта на съпруга си.
В селото се говори, че Мевдет е провокирала ревността на съпруга си вчера много сериозно на рaботното ? място, където той изненадващо се появил. Третият в триъгълника е колега на съпругата в горското стопанство, приближен до ръководството.
"Горкото момче, каза служител в община Сатовча, - познаваме ги и двамата, никога не сме допускали, че така болезнено ще преживее ревността си".
Вашите коментари