Хванаха две жени за кражба на ток

17:35, 9 Април 2013

Вчера са постъпили два сигнала от служители на електроразпределителна компания, че при проверка на ел. табла в блок в кв. “Повеляново”, гр.

Девня, са установили, че два от апартаментите са неправомерно, пряко свързани с електропреносната мрежа, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-Варна.

Във връзка със случаите са започнати досъдебни производства срещу А. П. на 37 г., от Девня, неосъждана и Г. И. на 36 г., от Девня, неосъждана.

Вашите коментари

най-ново | най-четени