Полицаи са преследвали автокрадци в центъра на София в неделя, съобщиха за Агенция „Фокус” от СДВР. В полицията е бил подаден сигнал за откраднат автомобил. Шофьорът, който е управлявал инкриминирания автомобил, не е спрял на полицейско разпореждане.
Вследствие на това полицейските служители са били принудени да възпроизведат изстрели във въздуха, за да предотвратят кражбата на колата. Няма задържани. Извършителите са изоставили автомобила.
Полицаи са преследвали автокрадци в центъра на София
11:20, 25 Март 2013
най-ново | най-четени
- Олег Невзоров: Не се чувствам виновен, строителството в „Баба Алино“ е законно
- Кървав екшън на „Кабакум“: Младежи се саморазправиха с нож и пистолет, и двамата са с опасност за живота
- Олег Невзоров разпитан като свидетел по разследването за „Баба Алино“
- Европрокуратурата даде на съд консултант за измама с евросредства
- Кръв на плажа: стрелба в заведение на „Кабакум“, двама се борят за живота си
- Кметът на Лом е обвинен за купуване на гласове, прокуратурата ще иска отстраняването му
- Мъж получи условна присъда за купуване на гласове в Буковлък
- Шофьорът, убил две жени край Кооперативния пазар във Варна, е предаден на съд заради укрита диагноза
- Две шатри от ресторант „Хоризонт“ в Морската градина изгоряха при среднощен пожар, полицията разследва умишлен палеж
- Министър Николай Найденов внася във ВАС жалба срещу Борислав Сарафов, иска оттеглянето му от прокуратурата
Вашите коментари