Полицаи са преследвали автокрадци в центъра на София

11:20, 25 Март 2013

Полицаи са преследвали автокрадци в центъра на София в неделя, съобщиха за Агенция „Фокус” от СДВР. В полицията е бил подаден сигнал за откраднат автомобил. Шофьорът, който е управлявал инкриминирания автомобил, не е спрял на полицейско разпореждане.

Вследствие на това полицейските служители са били принудени да възпроизведат изстрели във въздуха, за да предотвратят кражбата на колата. Няма задържани. Извършителите са изоставили автомобила.

Вашите коментари

най-ново | най-четени