Бургазлия е в кома след като е пребит от двама мъже в кв. „Победа“

09:23, 26 Август 2024

40-годишен мъж е в кома, след като е пребит и оставен да лежи на тротоара на ул. "Петър Берон" в кв. "Победа". 

Сигналът е получен на 24 август около 2:30 часа в Първо Районно управление - Бургас. Мъжът е бил с видими наранявания в областта на главата и тялото. 

Откаран е в реанимацията на държавната болница в морския град. 

По данни на свидетели пострадалият е пребит от 45-годишен бургазлия и 20-годишния му син, също живеещи в кв. "Победа". Намерен и иззет е дървеният прът, с който е осъществен побоя. Двамата бургазлии са задържани със заповед за срок до 24 часа. 

По случая е образувано досъдебно производство.

Вашите коментари

най-ново | най-четени