18-годишна прегази ученичка в Сопот

19:52, 7 Май 2024

15-годишно момиче от Сопот е в болница с опасност за живота, след като е било блъснато от 18-годишна шофьорка в района на спортната зала в града, съобщиха от пресцентъра на МВР.

 Младата водачка водела сестра си на училище, но при обратен завой изгубила управлението на колата и връхлетяла върху две ученички. Едното момиче се отървало само с охлузвания, а другото било прегазено от колата. 

Пострадалото момиче е било откарано УМБАЛ "Свети Георги", където е настанено със сериозни наранявания и опасност за живота, уточниха от болницата.

Шофьорката е тествана за употреба на алкохол и наркотици, но резултатите са отрицателни. 

На място е извършен оглед. 

Образувано е досъдебно производство.

Вашите коментари

най-ново | най-четени