Пребиха 15-годишно момче в Перник. Има задържани

00:24, 23 Април 2024

Арестуваха двама за побой над 15-годишен младеж в гр. Перник. Нападението е извършено на 20 април до подлез "Караманица". 

Момиче от ромски произход се е оплакало, че я е закачал. Между потърпевшия и няколко непознати за него мъже и тийнейджъри е възникнал скандал. Той прераснал във физическа саморазправа и момчето било пребито. Пострадалият е със счупен нос. /NOVA NEWS

Вашите коментари

най-ново | най-четени