26-годишна жена е нападната с нож в жилището си в София

19:18, 22 Април 2024

26-годишна жена е била нападната с нож в жилището ? в София.

Жената е обяснила пред пристигналите полицаи, че малко след 14.00 часа някой е позвънил на входната ? врата. Тя я отворила и видяла мъж с маска, който я намушкал с нож.

Тепърва от МВР ще изясняват всички обстоятелства около случая, обясниха пред БНР от Столичната дирекция на вътрешните работи.

Жената е с повърхностни рани, оказана ? е медицинска помощ.

Тече разследване. 

Вашите коментари

най-ново | най-четени