Задържаха 66-годишен мъж, стрелял с ловна пушка по свой съсед

15:36, 1 Юни 2018

Припомняме, че вчера около 18.13 часа в полицията беше подаден сигнал за стрелба в столичния квартал „Надежда“. На място незабавно са изпратени служители на Столичната дирекция на вътрешните работи.

На местопроизшествието бе извършен оглед и предприети дейности по разследването в рамките на образуваното досъдебно производство. При инцидента няма пострадали.

В резултат на предприетите оперативно издирвателни действия е задържан стрелецът- П.Н./66г./, от София. Законно притежаваното ловно оръжие  е иззето. 

Работа по документиране на случая продължава.

Вашите коментари

най-ново | най-четени