Откриха откраднатите машини за криптовалута от Гоце Делчев

14:36, 28 Май 2018

Открити са откраднатите машини за криптовалута от Гоце Делчев, съобщи кореспондентът на bTV в региона. Крадците са ги скрили високо в местността Мусомишки ливади.

По-рано днес ви съобщихме, че маскирани са откраднали 46 машини за криптовалута на стойност около 200 хил. евро.

На местопрестъплението е имало видеонаблюдение, на се виждат двамата маскирани мъже, извършили кражбата.

Криминалистите на място са открили изоставен бус, като с него най-вероятно е извършена кражбата.

Извършителите се издирват.

Това е поредният инцидент с кражба на машини за копаене на биткойни. През февруари крупен обир стана и в Благоевград.

Вашите коментари

най-ново | най-четени