Откраднати са 46 машини за криптовалута в Гоце Делчев

09:15, 28 Май 2018

Маскирани откраднаха 46 машини за криптовалута в Гоце Делчев, съобщи репортер на bTV. Стойността им е около 20 хил. евро.

На местопрестъплението е имало видеонаблюдение, като на кадрите се виждат двамата маскирани мъже, извършили кражбата.

Криминалистите на място са открили изоставен бус, като с него най-вероятно е извършена кражбата.

Това е поредният инцидент с кражба на машини за копаене на биткойни. През февруари крупен обир стана и в Благоевград.

Вашите коментари

най-ново | най-четени