Акция тече в момента в КАТ Благоевград. Тя се извършва от органите на Вътрешна сигурност на МВР, Национална следствена и други служби, предаде кореспондентът на БГНЕС в града.
За сега проверяващите отказват да дават информация.
Преди месец бе подаден сигнал лично до министъра на МВР Валентин Радев, че в КАТ се извършват злоупотреби от длъжностни лица при регистрация на автомобилите и при получаване на ВИП номера.
Очаквайте подробности. /БГНЕС
Вашите коментари