Полиция и следователи влязоха в КАТ Благоевград

12:55, 22 Май 2018

Акция тече в момента в КАТ Благоевград. Тя се извършва от органите на Вътрешна сигурност на МВР, Национална следствена и други служби, предаде кореспондентът на БГНЕС в града.

За сега проверяващите отказват да дават информация.

Преди месец бе подаден сигнал лично до министъра на МВР Валентин Радев, че в КАТ се извършват злоупотреби от длъжностни лица при регистрация на автомобилите и при получаване на ВИП номера.

Очаквайте подробности. /БГНЕС

Вашите коментари

най-ново | най-четени