Епидемия: Масово се шофира след употреба на наркотици

18:32, 3 Юни 2017

Шофирането след употреба на наркотици се превръща в епидемия. Това отчетоха от столичната Пътна полиция след масови проверки в страната и през нощта.

Заловените нарушители попадат за 24 часа в ареста, а след това срещу тях се образува досъдебно производство.

В най-честия случай шофьорите са употребили канабис и след това сядат зад волана. /bTV

Вашите коментари

най-ново | най-четени