Шофьор преби жена след лека катастрофа в Монтана

22:26, 19 Май 2017

Нова жертва на агресията по пътищата. Мъж преби жена след лека катастрофа между два автомобила в Монтана, предаде кореспондентът на bTV.

Колите се засекли на едно от най-натоварените кръстовища в града вчера. Водачите отбили в една от преките, за да се разберат за щетите. Вместо разговор обаче, последвал побой.

Мъжът, който управлявал единия от автомобилите, яростно нападнал жената, шофирала другата кола. Тя е спасена от притекли се на помощ свидетели. Срещу него е образувано досъдебно производство за хулиганство на пътя. Пострадалата е украинска гражданка, тя е в болница. /bTV

Вашите коментари

най-ново | най-четени