Биха шофьор, дал предимство на пешеходец

11:46, 19 Януари 2017

Вчера, около 12:30 часа, в гр. Варна, на ул. «Кракра», 34-годишният водач на Л.А. «БМВ», при спиране за даване на предимство на пешеходец, е нападнат от неустановен брой мъже, пътуващи в микробус, който се движи отзад.

Стига се до размяна на удари от двете страни.

34-годишният мъж не е пострадал сериозно. Другите участници в конфликта са напуснали местопроизшествието.

По случая е образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура – Варна.

Работата за изясняване на инцидента продължава.

Вашите коментари

най-ново | най-четени