Кърваво меле между два клана в „Шекер махала“, 10 патрулки ги озаптяват

11:05, 2 Септември 2015

Масово меле е станало снощи късно в „Шекер махала” в Пловдив. Както се черпели и запивали, представители на два ромски клана са се скарали. Настъпил масов бой, към воюващите на тълпи заприиждали десетки роми.

Започнали да хвърлят камъни и да се млатят с колове, в сила влезли и юмруците.

Веднага бил подаден сигнал. Най-малко 10 полицейски коли скорострелно влезли в махалата и предодвратили трагедия.

В резултат на мелето има арестувани, двама са в болници в по-сериозно състояние. Единият е с травми по главата. /БЛИЦ

Вашите коментари

най-ново | най-четени