Фалирал столичен бизнесмен се е обесил тази нощ в Банско

09:38, 30 Април 2015

Фалирал столичен бизнесмен, обявен от два дни за издирване, е бил открит тази нощ по сигнала на GPS-а на мобилния му телефон тази нощ обесен в град Банско. Към 4 ч.

тази сутрин тялото на обесилия се около мъж е било прието в моргата на МБАЛ-Благоевград за извършване на аутопсия от съдебен лекар, съобщава struma.com.

Малко преди полунощ е подаден сигнал за открит обесен мъж в недовършена сграда в центъра на Банско. Мъжът се е обесил на рамката на вратата на 3-ия етаж в сградата край паметника на Паисий Хилендарски.

Мястото на обесения бизнесмен, който изпитвал финансови затруднения, е локализирано по сигнала на GPS-а на мобилния му телефон. На местопроизшествието е извършен оглед от служителите на РУП-Банско, не са открити следи от насилие.

Столичанинът е женен за рускиня и от известно време развивал бизнес в курортния град. Имал офис за недвижими имоти в Банско. Бизнесът му не се развивал добре, потънал в дългове, което е вероятната причина за самоубийството му, информира struma.com.

Вашите коментари

най-ново | най-четени