Малко преди 9 ч. тази сутрин е подаден анонимен сигнал за бомба в Съдебната палата, съобщиха за БГНЕС от пресцентъра на МВР.
В момента се извършва проверка по сигнала. Това е вторият анонимен сигнал за по-малко от 24 часа. Вчера анонимен мъжки глас се е обадил на тел. 112 в 13.30 ч. и е съобщил, че в сградата има поставена бомба. Преди седмица пък, на 7 октомври сградата на Съдебната палата отново бе затворена заради сигнал за бомба, който се оказа фалшив. /БГНЕС
Вашите коментари