Запалиха бус в Казанлък

14:02, 14 Октомври 2014

Тази сутрин в Районно управление Полиция – Казанлък е получен сигнал за горящ бус, паркиран зад блок на ул. "Войнишка" в Казанлък, предаде кореспондентът на БГНЕС в града.

При посещение на място е установено, че в резултат на пожара товарният автомобил "Фиат Дукато", собственост на 69-годишна казанлъчанка е напълно изгорял.

Причините за пожара са в процес на изясняване. По случая е образувано досъдебно производство, съобщават от пресцентъра на Областна дирекция на МВР - Стара Загора. /БГНЕС

Вашите коментари

най-ново | най-четени