Днес районна прокуратура е внесла и трети обвинителен акт в съда срещу Бисер Миланов, съобщиха от пресцентъра на прокуратурата, като Миланов е обвинен в непристойни действия на 13 и на 15 януари.
На 13 януари в столицата на ул. "Луи Айер" Миланов насилствено е взел от ръката на телевизионен оператор часовник и е обиждал журналиста на бТВ Мария Цънцарова. "Изблъскал я и я притиснал с тялото си до стената", пише в съобщението.
На 15 януари в района на сградата на Народното събрание Миланов е нанесъл обиди на мъж и междувременно е влязъл в конфликт с репортера Петър Нанев, като го е бутал с ръка. Деянието е извършено при условията на опасен рецидив и за него е предвидено наказание "лишаване от свобода" от 1 до 6 години, посочват от прокуратурата.
Вашите коментари