Вчера, около 07:15 часа, в двора на МБАЛ «Св. Анна» до инфекциозна клиника, В.Й. на 36 г. от гр.
Варна, осъждан, е извършил непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред, изразяващи се в произвеждане на изстрел с газов пистолет, законно притежаван, насочен към граждани, като така е предизвикал уплаха, силно възмущение и нарушаване на спокойствието на гражданите в двора на болницата. Мъжът е задържан за срок от 24 часа. Образувано е НАДХ и е наложено административно наказание «глоба» в размер на 250 лв.
Глобиха с 250 лв. мъж стрелял с газов пистолет в двора на болница
13:41, 25 Октомври 2013
най-ново | най-четени
- Три трупа в общежитие в Угърчин: разследват кървава драма, има задържан
- Пътната ревизия продължава: Разследват обществени поръчки и ремонти по „Хемус“ за безстопанственост
- Демерджиев: Показанията на Невзоров разкриват как длъжностни лица са си затваряли очите за незаконния град в „Баба Алино“
- Софийски десант в морската столица: ВКП поема координацията на разследването за строителството в „Баба Алино“
- Шофьорът, причинил катастрофата на "Челопешко шосе", остава в ареста
- Мъж получи условна присъда за купуване на гласове в Буковлък
- Шофьорът, убил две жени край Кооперативния пазар във Варна, е предаден на съд заради укрита диагноза
- Две шатри от ресторант „Хоризонт“ в Морската градина изгоряха при среднощен пожар, полицията разследва умишлен палеж
- Съдийската колегия на ВСС гласува кадрови промени заради рокадите в изпълнителната власт
- Министър Николай Найденов внася във ВАС жалба срещу Борислав Сарафов, иска оттеглянето му от прокуратурата
Вашите коментари