Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов влезе в сградата на Представителството на Брюксел в София, където ще се срещн с Мартин Шулц, председател на Европейския парламент, предаде репортер на Агенция “Фокус”. На влизане Борисов не коментира нищо пред журналисти.
В сградата с него влезе и евродепутатът от ГЕРБ Андрей Ковачев.
Мартин Шулц се среща с Бойко Борисов
15:12, 22 Юни 2013
най-ново | най-четени
- Адриана Татарова пред bTV: Разбрах за уволнението си от медиите, министър Милошев излъга за одита
- Радев: Спряхме поръчка за близо 1 млрд. лева за мантинели
- ДБ призова правителството да оттегли проектобюджета за 2026 г.
- Напрежение между България и Северна Македония заради семейството на Мицкоски
- Депутатите приеха окончателно: Само народни представители ще номинират за парламентарната квота във ВСС
- Иван Шишков за „Хемус“: Държавата не може да събори незаконно строителство в такъв мащаб
- Георги Кандев напуска МВР: Да избирам между поста и принципите си е невъзможно
- Румен Спецов е освободен: Евгени Симеонов поема контрола над дружествата на „Лукойл“
- Бизнесът и правителството в диалог за конкурентоспособността на българската икономика
- Ваня Стефанова поиска имунитета на Ангел Георгиев от „Възраждане“
Вашите коментари