Борисов обяви, че втора сглобка с ПП-ДБ няма да има

10:10, 24 Април 2024

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов обяви, че втора "сглобка" с "Продължаваме промяната - Демократична България" след вота не може да има.

"Не може да има сглобка с хора, които не си дават реална сметка за това, което са сътворили."

Бойко Борисов отговори и на доскорошните му партньори, които днес обвиниха ГЕРБ за забавеното второ плащане по Плана за възстановяване.

По-рано днес и "Възраждане" поискаха оставката на председателя на парламента Росен Желязков, като миналата седмица за това настояха и БСП. Лидерът на ГЕРБ обяви, че това няма да се случва в последните дни на парламента.

Вашите коментари

най-ново | най-четени