Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов обяви, че втора "сглобка" с "Продължаваме промяната - Демократична България" след вота не може да има.
"Не може да има сглобка с хора, които не си дават реална сметка за това, което са сътворили."
Бойко Борисов отговори и на доскорошните му партньори, които днес обвиниха ГЕРБ за забавеното второ плащане по Плана за възстановяване.
По-рано днес и "Възраждане" поискаха оставката на председателя на парламента Росен Желязков, като миналата седмица за това настояха и БСП. Лидерът на ГЕРБ обяви, че това няма да се случва в последните дни на парламента.
Вашите коментари