Камъните падат

09:36, 6 Юни 2017

Един от най-използваните подлези във Варна - този, който свързва кварталите "Левски" и "Чайка", продължава да се руши над главите на пешеходците, съобщава Радио Варна.

Уточняваме, че става дума конкретно за тези участници в пътното движение, тъй като неотдавна подлезът се използваше за паркиране на моторни-превозни средства от всякакъв калибър. Днес единствено лястовичите гнезда се задържат за по-дълго време там, но и тяхното време е преброено, имайки пред вид темповете, с които се свлича мазилката в подлеза. Радио Варна не за първи път обръща внимание на общината за опасното съоръжение, но както е очевидно "сериалът" продължава. Продължава и учебната година, а на учениците от четири варненски училища - ОУ "Георги Раковски", ОУ"Захари Стоянов", Математическата гимназия и Пета гимназия, по два пъти на ден им се налага да се справят с упражнението "пресичане с препятствия". Да се надяваме да няма инциденти, докато местната управа се задейства.

Вашите коментари

най-ново | най-четени