Плевнелиев: Дадох всичко от себе си за обединена Европа

10:09, 17 Януари 2017

Дадох всичко от себе си за обединена Европа, която да мине през кризите и да стане по-силна от тях. Активно подкрепях свързаността във всичките й аспекти като стратегически приоритет за региона и страната ни.

Това каза президентът Росен Плевнелиев, който говори на срещата на бизнеса с правителството на тема „Каква беше България преди 5 години, каква е сега и каква може да бъде след 20 години", предаде БГНЕС.

Заедно с бизнеса винаги сме дебатирали за бъдещето на България, продължи държавният глава. Според него модернизацията на България трябва да бъде кауза на всички правителства занапред и да не се поставя под въпрос.

Очаквайте подробности.

Вашите коментари

най-ново | най-четени