Димитър Главчев: Не сме бламирали правосъдния министър

09:57, 11 Декември 2015

От партия ГЕРБ все още не са обсъждали кандидатура за нов министър на правосъдието след оставката на Христо Иванов.

Това заяви в “Денят започва” заместник-председателят на Народното събрание Димитър Главчев. Според него новият министър трябва да продължи съдебната реформа и да е добър професионалист. В ефира на БНТ Главчев изтъкна, че правителството е стабилно.

Димитър Главчев – зам.-председател на НС, депутат от ГЕРБ: Според мен ако има нещо за доизчистване, то е по-скоро във формата Реформаторски блок. Нека колегите, които са ни коалиционни партньори да се изяснят там какво става. Ние изчаквахме търпеливо да видим какво се случва там. Те ще вземат съответните си решения. Според нас и правителство и коалиция са стабилни. Виждате, че решения се взимат с необходимото мнозинство, така че няма никакви притеснения. /БНТ

Вашите коментари

най-ново | най-четени