Борисов: Като премиер давам отлична оценка на министър Калфин

13:10, 31 Март 2015

Калфин е свършил огромна работа. Като премиер му давам отлична оценка. Това каза премиерът Бойко Борисов по време на пресконференция, предаде репортер на Агенция "Фокус".


Всички в тази държава знаеха, че или трябваше да отидем на нови избори и да катастрофираме изцяло с държавата, или трябваше да проявим компромис.

Борисов обясни, че в следствие на тези компромиси има 5 факта, които са се случили, като се започне от еврфондовете и се стигне до комисията за КТБ. "Без правителство нямаше да може да се случи това", посочи Борисов.

"И пак да има избори, пак ще е същото. Благодаря на всички партии, че оценяват това", подчерта Борисов.

Вашите коментари

най-ново | най-четени