Калфин е свършил огромна работа. Като премиер му давам отлична оценка. Това каза премиерът Бойко Борисов по време на пресконференция, предаде репортер на Агенция "Фокус".
Всички в тази държава знаеха, че или трябваше да отидем на нови избори и да катастрофираме изцяло с държавата, или трябваше да проявим компромис.
Борисов обясни, че в следствие на тези компромиси има 5 факта, които са се случили, като се започне от еврфондовете и се стигне до комисията за КТБ. "Без правителство нямаше да може да се случи това", посочи Борисов.
"И пак да има избори, пак ще е същото. Благодаря на всички партии, че оценяват това", подчерта Борисов.
Вашите коментари