Курумбашев: Подаването на оставка е лично мое решение

12:45, 30 Април 2014

Подаването на оставка като народен представител е лично мое решение, защото участвам активно в предизборната кампания и считам, че не е нужно да се чака 25-ти май, заяви Петър Курумбашев.

В интерес на пълноценната работа на нашата парламентарна група е следващият в листата да влезе в НС. Относно неизменно зараждащите се спекулации в такива ситуации, подчертавам, че няма по-интересни мотиви от тези, които вече изложих.

Вашите коментари

най-ново | най-четени