На 21 април (неделя) от 10:00 часа в клуб «Мото Джи Пи»,(срещу блок 35 над Възраждане) Варна, ще се проведе дискусия за поведението ни на пътя. В него участваме всички ние – пешеходци, велосипедисти, мотористи, автомобилисти.
Дискусията е организирана от Мото клуб „Музикантите” и Сдружение „Белослава”.
Проблемите със състоянието на пътищата във Варна са големи, но липсата на толерантност между всички нас е фактор, предизвикващ произшествия.
На събитието ще присъстват представители на Областната администрация Варна и Общински съвет – Варна, на водещите политически формации, граждански обединения.
Осигурена е трибуна за всеки, който иска да изрази позиция, предложения, препоръки, за това как той вижда движението по пътя; какви претенции има към състоянието на пътищата, какво мисли за другите участници в движението и т.н.
Надяваме се дискусията да допринесе за нови инициативи, повече култура и търпимост, оптимизиране движението във Варна, и намаляване на пътнотранспортните инциденти.
Вашите коментари