Кола се вряза в дентална клиника в София

10:49, 26 Юни 2026
Кола се вряза в дентална клиника в София
Снимка: Facebook

Кола се заби в дентална клиника в София, съобщава bTV.

За инцидента информираха от самото лечебно заведения във Фейсбук.

За щастие няма пострадали, а всички служители и пациенти са в добро състояние.

От клиниката изразиха искрената си благодарност към целия екип, близките, приятелите и съседите, които са оказали съдействие и подкрепа в овладяването на ситуацията.

Поради необходимостта от възстановяване на нанесените щети, през следващите дни клиниката временно няма да работи на пълен капацитет. Екипът уверява, че ще положи всички усилия нормалната дейност да бъде възстановена възможно най-скоро.

Вашите коментари