61-годишен шофьор на тежкотоварен камион катастрофира на автомагистрала „Тракия“ край Карнобат.
Инцидентът е станал, след като водачът е загубил контрол над превозното средство. По информация на полицията причината е внезапно влошаване на здравословното му състояние.
Камионът е навлязъл в крайпътен паркинг. Там се е ударил два пъти в еластичната предпазна ограда.
След това тежкотоварният автомобил е спрял в отводнителна канавка.
Шофьорът е получил инсулт. Той е транспортиран в болница в Бургас.
Мъжът е настанен за лечение с опасност за живота.
Към момента няма данни за други пострадали при инцидента.
Редактор: Стефан Коев
Вашите коментари