Една жертва на катастрофа с мигранти край Нова Загора

18:48, 2 Май 2022

Един човек е загинал, а двама са ранени при катастрофа край Нова Загора на километър 245 от автомагистрала "Тракия". Това потвърди говорителят на Областната дирекция на МВР Първолета Мандинска. Инцидентът е станал вчера сутринта около 8 часа.

В колата са пътували общо 10 души – нелегални мигранти и шофьорът. След преглед в болницата в Сливен са преведени в лагера в Любимец. Задържани са трима души, чужди граждани. От полицията не уточняват граждани на коя държава са.

Полицията продължава работата по случая. По случая работи и Окръжна прокуратура. 

Вашите коментари