Българка роди в автобус край Белград

16:48, 6 Януари 2022

Българка роди в автобус, който е преминавал през територията на съседна Сърбия. Раждането е започнало в момент, когато автобусът се намирал на бензиностанция край Белград снощи около 22.00 часа българско време.

Тя е била настанена веднага в клиниката по акушерство във Вишеградско.

Жената е пътувала с едногодишния си син, който също е настанен в болницата. Българският консул в Белград е бил информиран за случая и е изразил учудването си от станалото. Майката и детето са дали отрицателен резултат след тест за коронавирус.

Вашите коментари