Спряхме износа на ток

08:32, 13 Януари 2017

България спря износа на ток, съобщи Нова телевизия.

Причината е върховото потребление на електроенергия заради сибирския студ.

Ограничението за износ от нашата страна ще е в сила до възстановяване на необходимите резерви.

Целта е да се гарантира сигурността на електроенергийната система и да се гарантират доставките на ток за потребителите.

Вашите коментари