Облачността ще е разкъсана, в сутрешните часове значителна ниска, а след обяд намаляваща над много райони. В Източна България ще продължи да духа до умерен северен вятър, с който да прониква по-студен въздух.
Минималните температури, в повечето райони ще бъдат между минус 3° и 2°, в София около минус 3°. Максималните температури ще бъдат между 3° и 8°, в крайните югозападни райони до около 10°, в София около 3°, съобщиха от НИМХ.
Над планините ще има по-често значителна облачност, на само на отделни места е възможно да превали слаб сняг. Вятърът ще е слаб, по високите и открити части умерен от северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около минус 1°, на 2000 метра около минус 7°.
По Черноморието ще има разкъсана облачност, намаляваща и до слънчево. Ще духа умерен северен вятър. Максималните температури ще бъдат между 5° и 8°. Температурата на морската вода е 12-14°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала. /БГНЕС
Предимно слънчево, но студено
06:43, 15 Ноември 2016
най-ново | най-четени
- Манол Глишев обяви нов протест срещу правителството на Румен Радев на 3 юли
- Нова схема за измама: мними полицаи и социални служители опитват да влизат в домове
- Тежка катастрофа затвори пътя Бургас – Малко Търново
- Влизат в сила новите цени на тока, парното и топлата вода
- Тир се вряза в къща в монтанското село Липен
- ОбС–Варна отказа 160 хил. евро за концерта за Деня на Варна
- Фекално замърсяване е причинило масовия мор на риба във Варненското езеро
- 30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
- Над 120 незаконни сгради в „Баба Алино“, събарянето може да отнеме години
- Две деца загинаха при тежка катастрофа край Мездра
Вашите коментари