Министърът на отбраната Николай Ненчев ще открие нов скенер в МБАЛ-Варна към ВМА

09:54, 30 Март 2016

Министърът на отбраната Николай Ненчев ще участва утре, 31 март, в отбелязването на 67-та годишнина от създаването на Многопрофилна болница за активно лечение - Варна към Военномедицинската академия.
Той ще открие монтирания в здравното заведение нов 16-срезов скенер, а след церемонията ще изнесе брифинг за представителите на медиите, в който ще участват и командирът на Военноморските сили контраадмирал Митко Петев, началникът на Военномедицинската академия генерал-майор Николай Петров и полковник

Ивайло Въжаров – началник на МБАЛ-Варна. По-късно през деня министър Ненчев ще приветства гостите на тържественото честване на годишнината на болницата, което ще се проведе във „Фестивален и конгресен център - Варна“.

Вашите коментари