Как майката, която остави 11-месечното си бебе, оправда безсърдечието си

11:04, 19 Декември 2015

Няма къде да живея с Владислава, затова я оставих. Не мога да остана с нея на улицата, каза пред Нова телевизия Лилия - майка на 11-месечната Владислава, която бе открита изоставена в кооперация в Пловдив.

Мъчно ми е за детето, но нямаше какво да направя, каза през сълзи майката.

Тя добави, че никъде не я искат. При бащата на момиченцето повече не можела да живее, баба й също не я искала.

„Бях отчаяна. Винаги съм мислела за детето, но нямаше къде да отида. Ако ме подкрепяха, нямаше да се стигне дотук. Никой не ме подкрепя”, призна младата майка.

Тя каза още, че с бащата на детето нямат брак, а майка му и брат му постоянно го карали да я изгони.

„Бяхме с бащата на квартира, той остана без работа и постоянно ме биеше”, каза още Лилия. /БЛИЦ

Вашите коментари