От утре възстановяват обслужването на автобусни линии № 20 и № 148 във Варна

18:32, 1 Октомври 2015

От утре 2-ри октомври се възстановява обслужването на автобусни линии № 20 и № 148 по бул. "Св. Елена" и ул. "Асен Разцветников". Ще се обслужват сп. ”Кап. Петко” (до пазара), сп. „Химик” и сп.

„Девня” двупосочно, съобщават от общинската фирма "Градски транспорт".

Автобусна линия 22 след спирка "Девня" по посока ЖП Гара ще преминава по ул. "Асен Разцветников" до кръстовището с бул. "Трети март". Спирка "Мургаш" на бул. "Трети март" ще се обслужва двупосочно от автобусна линия 22.

Вашите коментари