Жена се самоуби, скачайки от мост в Русе

17:44, 29 Септември 2015

Русенка се е самоубила, като скочила от Гредовия мост на изхода на Русе, съобщава „Русе нюз". Тялото на жената е открито тази сутрин. По неофициална информация обаче самоубийството е станало още в неделя.

Именно тогава близките на жената подали сигнал за изчезването й. Те намерили на масата в дома си мобилния й телефон, ключовете за жилището и една снимка. Tова ги навело на мисълта, че жената е посегнала на живота си. Тя имала здравословни проблеми.

По информация на Дарик жената е на 53 години. Тялото й било забелязано под моста от случайни минувачи, които сигнализирали полицията. По тялото нямало видими следи от насилие.

Вашите коментари