Заловиха избягалата осеммесечна вълчица в Благоевград, съобщава Нова телевизия. Това стана на деветия ден след бягството. Тя е била локализирана и упоена.
Животното е било подгонено от експерти от фондация „Четири лапи" и служители на зоопарка. Вместо към клетката си, вълчицата се насочила към тази на мечките, която в момента била празна.
След като бил издебнат удобен момент, вълчицата била уцелена със стрела с упойка.
В момента животното се намира в клетката си и се възстановява.
Припомняме, вълчицата избяга на 20 септември и посетителите бяха евакуирани.
Вашите коментари